Par mums

Tradīcijas un modernas tehnoloģijas

Esam viena no RSU Stomatoloģijas institūta klīnikām, radīta ar mērķi piedāvāt augstas klases pakalpojumus implantoloģijā, mutes, sejas un žokļu ķirurģijā un zobārstniecībā, pacientiem pieejamā un ērtā vietā, Rīgas centrā.

Klīnikā strādā vieni no labākajiem speciālistiem Latvijā ar specializētu izglītību zobu protezēšanā, endodontijā, periodontoloģijā un mutes, sejas un žokļu ķirurģijā. Visi speciālisti vienlaikus ir arī mācībspēki Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātē. Klīnika ir aprīkota ar jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtām, uz vietas pieejami arī zobu tehniskās laboratorijas pakalpojumi. Klīnika ir izveidota ar mērķi pacientiem nodrošināt ērtu visu vajadzīgo speciālistu pieejamību vienuviet.

Tradīcijas

Klīnikas darbībā ir pārmantotas labākās Rīgas Stradiņa universitātes un Stomatoloģijas institūta tradīcijas. Ikvienam pacientam tiek piedāvāta kvalitatīva ārstēšana un starpdisciplināra pieeja jebkuras stomatoloģiskas saslimšanas gadījumā.

Modernas tehnoloģijas

Klīnikā ierīkota moderna Zobu tehniskā laboratorija, kas nodrošina ātru un efektīvu sadarbību starp ārstu un zobu tehniķiem. Protēžu, kroņu un citu restaurāciju izgatavošanā tiek izmantotas digitālās tehnoloģijas.

Izcili speciālisti

Klīnikā strādā vieni no labākajiem savas nozares speciālistiem Latvijā. Visi speciālisti savas zināšanas regulāri papildina Latvijas un starptautiska mēroga konferencēs, semināros un kursos. Vairāki speciālisti ir arī zinātnisko publikāciju autori un veic pētījumus.

Mēs esam profesionāļi

Mēs esam profesionāļi