Pakalpojumi

Zobu protezēšana

Piedāvājam pilnu Eiropā pieejamo mūsdienu estētisko un funkcionālo zobu protezēšanas tehnoloģiju klāstu, tai skaitā, tūlītēju zobu implantātu slogošanu jeb kroņa vai tilta uzlikšanu uzreiz pēc implantāta ievietošanas.

Mutes, sejas un žokļu ķirurģija

Piedāvājam trūkstošo zobu aizvietošanu ar implantātiem, tai skaitā, uzreiz pēc zoba ekstrakcijas. Veicam jebkuras sarežģītas zobu ekstrakcijas un operācijas mutes, sejas un žokļu rajonā.

Endodontija

Veicam zoba sakņu kanālu slimību diagnostiku un ārstēšanu un radam iespēju saglabāt zobu pacienta mutes dobumā. Aktuāls sakņu kanālu ārstēšanas un pārārstēšanas iemesls ir zobu sagatavošana protezēšanai.


Periodontoloģija

Piedāvājam periodontālo jeb smaganu saslimšanu ārstēšanu kvalificētu speciālistu vadībā.

Terapeitiskā zobārstniecība

Jūsu izvēlei piedāvājam visa veida zobu plombēšanu ar gaismā cietējošiem (baltajiem) materiāliem un citus terapeitiskās zobārstniecības pakalpojumus.

Zobu estētiskās restaurācijas

Darām visu, lai Jūsu smaids taptu vēl skaistāks un veselāks. Veicam zobu estētiskās restaurācijas, zobu balināšanu un pigmentācijas plankumu maskēšanu.

Ortodontija

Ortodontiskās ārstēšanas rezultātā var iegūt skaistu smaidu, funkcionālu sakodienu, kā arī netieši uzlabot smaganu veselību

Diagnostiskā radioloģija

Klīniskās diagnozes precizēšanai mūsu klīnikā pielietojam dažādas diagnostiskās radioloģijas metodes

Mēs esam profesionāļi